Верифікований профіль
1
Рік досвіду
4
Місяці на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
4
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
3 тижні тому

Продаж квартир (3)

  • Realty Group
    38 000 $
    792 $/м²

    Болгарська вул., 17

    2 кімнати
    48 / 37 / 5 м²
    поверх 3 з 3
    3 тиж. тому
    Отличная локация – рядом центр города, удобная транспортная развязка, магазины, школа, парк, все необходимое для жизни. 2 комнаты (кухня студия+спальня) Окна металлопластик. Все выходят на фасад. Квартира с ремонтом, теплая и ухоженная Балкон Дом крепкий, с толстыми стенами, тихий двор. Отлично подходит как для личного проживания, так и для сдачи в аренду. Звоните, пишите – с радостью покажу квартиру.
    Рієлтор
  • Realty Group
    110 000 $
    1 833 $/м²

    Барвінковий пров. (2-й Черепанових), 12

    2 кімнати
    60 / 32 / 13 м²
    поверх 3 з 11
    2012 рік побудови
    3 тиж. тому
    У продажу світла двокімнатна квартира в будинку з червоної цегли на Середньофонтанській, 2-й провулок Черепанових. 60 метрів вільного простору з вдалим плануванням. Тепла, завдяки якості будинку та товстим стінам. Закритий тамбур з броньованими дверима. У квартирі виконано якісний ремонт у світлих тонах. Дві великі кімнати та кухня. Дві кімнати, кухня, коридор, санвузол суміщений. Є лоджія. Висота стель 3 метри. Велика зручна ванна, бойлер, пральна машина, санкераміка, вся побутова техніка та меблі у квартирі нові та залишаються в квартирі. Кухня та спальня обладнані кондиціонерами, у квартирі ніхто не проживав і не проживає, засклений балкон, засклена лоджія з кухні. Закрита територія, що о...
    Рієлтор
  • Realty Group
    100 000 $
    1 064 $/м²

    Італійська вул. (Пушкінська), 41

    єВідновлення Відеотур Центр
    3 кімнати
    94 / 70 / 5 м²
    поверх 2 з 3
    3 тиж. тому
    Простора трикімнатна квартира (дві окремі спальні плюс великий передпокій з кухнею) площею 94 кв. м в елітному центрі Одеси (район вул. Пушкінської/Італійської) з дизайнерським ремонтом чекає на покупця. Преміальні матеріали, оновлені комунікації та високі вікна забезпечують затишок і стиль. Ідеальний варіант для життя або прибуткових інвестицій у найпрестижнішому районі міста. Ключові переваги: Локація: Саме серце Одеси, преміум-район. Ремонт: Абсолютно новий, стильний інтер'єр, якісні оздоблювальні матеріали. Простора, функціональна, з чудовим освітленням. Інфраструктура: Повністю замінені інженерні мережі. Інвестиція: Високий попит і стабільне зростання цін, актив Приморського району. К...
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.